Płomień Łagiewniki Wielkie – mecze, wyniki i tabela

Płomień Łagiewniki Wielkie – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa B 2025/2026, grupa: Lubliniec (sezon 2025/2026). Regionalna piłka nożna na portalu Lubliniec – dane aktualizowane automatycznie.

PŁW
Płomień Łagiewniki Wielkie
Klasa B 2025/2026, grupa: Lubliniec • Łagiewniki Wielkie
W W W R P
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.

Statystyki sezonu 2025/2026

5Pozycja
30Mecze
18Wygrane
3Remisy
9Porażki
90:75Bramki
+15Bilans
57Punkty

Wyniki sezonu 2025/2026

Kol. 30 · 20.06.2026 Płomień Łagiewniki Wielkie 2:4 BH Błękitni Herby P
Kol. 29 · 14.06.2026 Zieloni Zborowskie ZZ 2:2 Płomień Łagiewniki Wielkie R
Kol. 28 · 07.06.2026 Mechanik II Kochcice MI 2:3 Płomień Łagiewniki Wielkie W
Kol. 27 · 04.06.2026 Płomień Łagiewniki Wielkie 4:1 LH LKS Hadra W
Kol. 26 · 30.05.2026 Dragon Rusinowice DR 3:7 Płomień Łagiewniki Wielkie W
Kol. 25 · 24.05.2026 Płomień Łagiewniki Wielkie 7:1 MK Małapanew Kuczów W
Kol. 24 · 16.05.2026 Rozwój Olszyna 3:1 Płomień Łagiewniki Wielkie P
Kol. 23 · 10.05.2026 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:0 UL Unia Lubecko W
Kol. 22 · 03.05.2026 LKS Wierzbie LW 2:3 Płomień Łagiewniki Wielkie W
Kol. 21 · 26.04.2026 Płomień Łagiewniki Wielkie 4:1 PS Pokój Sadów W
Kol. 20 · 19.04.2026 Płomień Łagiewniki Wielkie 4:3 SI Sparta II Tworóg W
Kol. 19 · 12.04.2026 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:2 UI Unia II Kalety W
Kol. 18 · 27.03.2026 Sparta II Lubliniec 8:4 Płomień Łagiewniki Wielkie P
Kol. 17 · 22.03.2026 Płomień Łagiewniki Wielkie 2:5 Tajfun Harbułtowice P
Kol. 16 · 15.03.2026 Promień II Glinica PI 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie P
Kol. 15 · 16.11.2025 Błękitni Herby BH 6:1 Płomień Łagiewniki Wielkie P
Kol. 14 · 09.11.2025 Płomień Łagiewniki Wielkie 5:2 ZZ Zieloni Zborowskie W
Kol. 13 · 25.10.2025 Płomień Łagiewniki Wielkie 0:0 MI Mechanik II Kochcice R
Kol. 12 · 19.10.2025 LKS Hadra LH 3:4 Płomień Łagiewniki Wielkie W
Kol. 11 · 12.10.2025 Płomień Łagiewniki Wielkie 4:0 DR Dragon Rusinowice W
Kol. 10 · 05.10.2025 Małapanew Kuczów MK 0:4 Płomień Łagiewniki Wielkie W
Kol. 9 · 28.09.2025 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:0 Rozwój Olszyna W
Kol. 8 · 20.09.2025 Unia Lubecko UL 0:0 Płomień Łagiewniki Wielkie R
Kol. 7 · 14.09.2025 Płomień Łagiewniki Wielkie 4:1 LW LKS Wierzbie W
Kol. 6 · 07.09.2025 Pokój Sadów PS 3:1 Płomień Łagiewniki Wielkie P
Kol. 5 · 31.08.2025 Sparta II Tworóg SI 0:3 Płomień Łagiewniki Wielkie W
Kol. 4 · 24.08.2025 Unia II Kalety UI 5:3 Płomień Łagiewniki Wielkie P
Kol. 3 · 17.08.2025 Płomień Łagiewniki Wielkie 6:4 Sparta II Lubliniec W
Kol. 2 · 14.08.2025 Tajfun Harbułtowice 10:3 Płomień Łagiewniki Wielkie P
Kol. 1 · 10.08.2025 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:2 PI Promień II Glinica W

Nadchodzące mecze

Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.

Tabela ligowa – Klasa B 2025/2026, grupa: Lubliniec

#DrużynaMWRPBZBS+/-Pkt
1 Tajfun Harbułtowice 30 27 0 3 159 29 +130 81
2 BHBłękitni Herby 30 23 4 3 108 36 +72 73
3 UIUnia II Kalety 30 21 4 5 112 39 +73 67
4 PIPromień II Glinica 29 18 3 8 79 40 +39 57
5 Płomień Łagiewniki Wielkie 30 18 3 9 90 75 +15 57
6 MIMechanik II Kochcice 30 17 2 11 89 68 +21 53
7 Sparta II Lubliniec 30 17 1 12 108 80 +28 52
8 Rozwój Olszyna 30 14 8 8 87 57 +30 50
9 LHLKS Hadra 30 10 0 20 48 101 -53 30
10 SISparta II Tworóg 30 9 3 18 63 84 -21 30
11 LWLKS Wierzbie 30 9 3 18 68 85 -17 30
12 ZZZieloni Zborowskie 30 8 4 18 63 85 -22 28
13 ULUnia Lubecko 30 7 5 18 46 100 -54 26
14 DRDragon Rusinowice 29 7 5 17 55 108 -53 26
15 PSPokój Sadów 30 8 1 21 49 126 -77 25
16 MKMałapanew Kuczów 30 3 0 27 47 158 -111 9

Inne sezony Płomień Łagiewniki Wielkie

O drużynie

Drużyna
Płomień Łagiewniki Wielkie
Miasto
Łagiewniki Wielkie
Rozgrywki
Klasa B 2025/2026, grupa: Lubliniec
Sezon
2025/2026
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 15:48

Najczęstsze pytania o Płomień Łagiewniki Wielkie

Kiedy Płomień Łagiewniki Wielkie rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
Płomień Łagiewniki Wielkie rozegrał ostatni mecz 20.06.2026 u siebie z drużyną Błękitni Herby. Spotkanie zakończyło się porażką 2:4.
Które miejsce zajmuje Płomień Łagiewniki Wielkie w tabeli?
Płomień Łagiewniki Wielkie zajmuje 5. miejsce w rozgrywkach Klasa B 2025/2026, grupa: Lubliniec z dorobkiem 57 pkt po 30 meczach (18 zwycięstw, 3 remisów, 9 porażek).
Jaka jest ostatnia forma Płomień Łagiewniki Wielkie?
W ostatnich 5 meczach Płomień Łagiewniki Wielkie zanotował 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.
Ile bramek strzelił Płomień Łagiewniki Wielkie w sezonie 2025/2026?
W sezonie 2025/2026 Płomień Łagiewniki Wielkie strzelił 90 bramek i stracił 75 (bilans bramkowy +15).
Kto prowadzi w tabeli Klasa B 2025/2026, grupa: Lubliniec?
Liderem Klasa B 2025/2026, grupa: Lubliniec jest Tajfun Harbułtowice z dorobkiem 81 pkt. Płomień Łagiewniki Wielkie traci do lidera 24 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo Płomień Łagiewniki Wielkie w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo Płomień Łagiewniki Wielkie w sezonie 2025/2026 to 7:1 z drużyną Małapanew Kuczów (24.05.2026).
Jak Płomień Łagiewniki Wielkie radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie Płomień Łagiewniki Wielkie ma bilans 12-1-2 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 6-2-7.
W jakiej lidze gra Płomień Łagiewniki Wielkie?
Płomień Łagiewniki Wielkie występuje w rozgrywkach Klasa B 2025/2026, grupa: Lubliniec w sezonie 2025/2026.
Jak Płomień Łagiewniki Wielkie wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2024/2025 Płomień Łagiewniki Wielkie zajął 12. miejsce (Klasa A 2024/2025, grupa: Lubliniec) z dorobkiem 23 pkt.

🔎 Zobacz też — Łagiewniki Wielkie

🌦️ 16°C ⛅ Pogoda Lubliniec Prognoza 15 dni →
Dziś 🌦️ 18°/14° Śr ☁️ 21°/11° Czw ⛈️ 18°/13° Pt 🌦️ 18°/13°
🎟️ Wydarzenia Lubliniec Zobacz wszystkie →
🏢 Katalog firm Lubliniec Zobacz wszystkie →